Ürünler > ATKI - BERE - ELDİVEN > ELDİVENLER > 

Polar Eldiven imalatı

Fiyatı: 5,5 TL
Stok Durumu: Stoklarımızda Mevcut
İmalatcı: Pigem Pazarlama
Minimum Sipariş10000 Adet
WhatsApp Teklif Teklif İste Paylaş
Ürün Hakkında :

 Polar Eldiven   Pigem Pazarlama’nın  siz değerli müşterilerimize firmanınızın reklam ve tanıtım amacı ile promosyon olarak siz değerli  müşterileri, bayilerine  vb farklı müşteri kesimlerine ulaşmak ,markasını siz değerli Müşterilere  tanıtmak için   Antipilin tıraşlı tüylenmeyen  polar kumaşdan üretilmektedir.marka logonuz ürün üzerine   dikilmeden kesimden  sonra  Nakış  işlemesi yapılıp veya etiketi dikilip   bu işlemden sonra  tamamlanıp dikilip   siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Ucuz Eldiven   eylül ayından sonra  günlük hayatta soğuktan korunmak başımızı ve kulağımızı sıcak tutması için kullanılan  ekonomik olduğu kadar  kullanışlı bir üründür günlerinde başımızı ve kulaklarımızı korumak için tercih ettiğimiz bir Eldiven  çeşidi  olarak farklı model ve tasarımlarla günlük hayatta çeşitli renk logo işleme çeşitleri ile karşımıza çıkıyor. Soğuk kış günlerinde  kullanmış olduğunuz atkı,bere,eldiven,mont,kaban,bot bunlar havlar soğumu olmaz ise olmazlarımızdanbiri olarak gördüğümüz bereler,  ünisex olurak olsun bayan ve ekkek model olsun gerek çocuklarımız için olsun  giyimin en önemli parçalarından biri olarak kabul görüyor. Ucuz Polar Bere modellerine baktığımızda tek renk ve sade modellerden tutunda yazılı ve baskılı modellere kadar birçok seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize sunulduğunu görmekteyiz.

Ucuz Polar Eldiven genellikle Siyah –Lacivert-Gri-Kırmızı-Oranj-Sarı-Beyaz-Haki-Kahverengi ve istediğiniz özel renk alternetifleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye çalışmaktayız

Polar Eldiven Seçimiyle Harika Kombinler Elde Edebilirsiniz

Kombin yaparken sizde harika kombinler elde etmek isterseniz, bu konuda birinci sınıf kalite ve tasarımlarla müşterilerin beğenisini kazanmış modelleri tercih etmelisiniz. Günümüzde erkek ve bayanlar için değişen modayı takip etmek internetten çok daha kolay oluyor.  Erkek ve bayanlara özel olarak tasarlanan bere modelleri, soğuk kış şartlarına göre dizayn edilmekte olup, ince ve kalın eldiven kumaşları ile satışa sunuluyor. Sizde bere sipariş ederken kullanım amacına göre tercih edeceğiniz ince ve kalın bereler sayesinde sizde kulaklarınızı ve başınızı soğuk kış şarlarında koruyarak sağlığınızı korurken, şıklığınızdan da taviz vermezsiniz.

Firmalara  Özel Polar Eldiven  Modelleri.

Polar Eldiven  Modellerine pigempazarlama.com dan  Ulaşabilirsiniz

Etiketler : polar eldiven dikim-polar eldiven üretim-polar eldiven üreticileri-polar eldiven imalatçıları-polar eldiven-polar eldiven istanbul-polar eldiven ankara-polar eldiven izmir-polar eldiven istoç-polar

İncelenme Sayısı : 1

Diğer Ürünlerimizden :

Tümünü Göster