PROMOSYON ATKI

Dokuma Taraftar atkılarında Akrilik ve polyester iplik kullanılır,Dokuma çözgü tekniği ile üretilir,aynı atkıda 8 farklı renk kullana bilmekteyiz.

Renkli fotoğraflar baskı kalitesinde dokuna bilmektedir.
Dokuma Taraftar atkıları,Dilerseniz çift taraflı olarak da üretile bilmektedir,ancak bu durumda atkı 5 renkde sınırlanır
Dokuma Taraftar atkılarımızın her iki tarafını overloklu yaptıgımız için kullanan kişilere
rahatsızlık vermeyen yumuşak ve konforlu bir kullanım sunar.
Dokuma Taraftar Atkılarımızın her iki ucunda 6 şar cm lik kendinden beyaz püskül bulunmaktadır, ayrıca istenirse sonradan renkli püskül takımınıda yapmaktayız.
Yetişkinler için 140x20cm+Püskül ebatlarında üretmekteyiz
Çoçuklar için 120x20cm+Püskül
Mini Atkı(mascot atkı)40x10cm+Püskül
Firmamız bünyesinde yukarıda belirtmiş olduğumuz birçok çeşit üretime alınan taraftar atkı türlerinden bahsetmiştik. Dokuma atkı ile ilgili yazımıza burada başlıyoruz. Bu tür atkılar genel olarak kış harici aylarda kullanımı söz konusudur. Soğuk kış aylarında ısı kaybına neden olacağından dolayı kullanımı pek yoktur. Dokuma atkı üretimi esnasında akrilik iplikler ve polyester ipliklerden üretimi gerçekleştirilmekte olmasında dolayı işi kaybı söz konusu olmaktadır. Bu atkılar çözgü tekniği ile üretilmektedir. Aynı dokuma taraftar atkıda sekiz farklı renk kullanımı yapılabilmekte, renkli fotoğraf baskıları da dokuma atkı modellerinde kullanılarak üretimi sağlanmaktadır.

Son Güncelleme : 8.12.2017 11:26:42

1 2 3 4 5--- 59 60 61 Sonraki