ATKI İMALATI

ATKI İMALATI
Üretimini yapıyor olduğumuz dokuma atkı, örme atkı, baskı şal(saten atkı), nakışlı atkı, tek katlı atkı, polar atkıda dünya standartlarında kaliteye sahip olup, hammadde olarak yüksek kaliteli polyester ve akrilik iplikler kullanmaktayız.
Atkı üretimi promosyon atkı yaptıracak firmanın özgün taslakla ortaya çıkmasıyla başlar. Sonuç olarak boyunlarımıza taktığımız, bizi sevdiğimiz renklerle kavuşturan, kendimizi iyi hissetmemizi sağlayan, örme, dokuma ve polar atkılarda soğuktan koruyan, en sevdiğimiz logolarla ve tasarımlarla kaplı birer atkıya dönüşürler. Atkıda bir diğer önemli unsur tüm bu hammaddelerin kanserojen den uzak ve tüm tetkiklerinin yapılmış olmasıdır. Çünkü sağlık paha biçilemez kadar değerlidir. Bu nedenle atkı üreticisi olmak meziyet, tecrübe, güven ve kalite gerektiren bir iş sektörüdür.
Atkı üreticileri kendi içlerinde benzerlikler taşırlar. Benzerliklerde en önemli husus kalitedir. Kalite kullanılan hammadde ve dokuma sıklığı ile ölçülür. Sonrasında atkıdaki incelikler tecrübeli bir üreticinin ellerinde fark yaratır. Pigem Pazarlama bu detaylara saygı göstererek atkı üretimi yapar ve hizmetinize sunar.
Atkı tasarımı ve üretimi müşterinin isteği doğrultusunda yapılır. Günlük kullanım dışında farklı özellikleri olması beklenebilir. Mesela spor hatta her türden spor faaliyeti için ayrı özellikleri olan ürünler gibi.

Pigem Pazarlama, teknik tekstile konu olan ürünler de dahil akrilik, polyester, saten, likra gibi iplik karışımlarıyla her desen ve renkle istediğiniz şekilde baskı ve üretim yapabilmektedir. Bu süreç içerisinde müşterilerimize en uygun fiyatlarla kaliteyi özgün ürünleri ile sunmayı hedef eden Pigem Pazarlama, bu kaliteli hizmetin imalattaki tüm tedarik üretimlerinin denetlemesini her zaman yapmıştır.

Son Güncelleme : 6.12.2017 14:50:06

1 2 3 4 5--- 59 60 61 Sonraki