TEK KULLANIMLIK GİYSİLER

Dünyada sağlık kurallarına uygunluk konusuna verilen önem artıkça, Hijyen sağlamada etkili olan Tek Kullanımlık Tekstili giysilere verilen önem de artmıştır. Bu ürünler Kişisel korunma ve Ortam korumasında Oluşabilecek geçişleri önlemede etkili olduğu ispatlanmıştır.

Tek kullanımlık Ürünler Başlığı altında olan Özellikle İlaç Üretimi yapılan fabrikalarda kullanılan TEK Kullanımlık Önlük, Bone, Galoş 1980 yıllarında ülkemizde kullanılmaya başlanmış, Kumaş Ham maddesi Yerli üretim olması hasebiyle Avrupa ve Cin den ithal gelen ürünlerin yerini yerli Üretim ürünler almıştır. Hijyen Kurallarının çok yoğun olduğu ortamlarda bu tek kullanım giysilerin kullanımına önem verilmektedir. Özellikle İlaç Sanayiinde. Gıda Sektörünün birçok yerinde, Diyaliz merkezlerinde, Görüntüleme ünitelerinde ve daha birçok farklı sektörde kullanılmaktadır.

Ayrıca yüz yüze görüşme yöntemi Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde görev yapan toplam 70 Sağlık personele bir anket çalışması uygulanmıştır. Elde edilen veriler istatistiksel olarak değerlendirilmiştir.

Daha sayamadığımız birçok sektörde kullanılan Tek kullanımlık giysiler hem kullanım kolaylığı hem de kalite olarak yapılan ARGE çalışmaları ile kendini yenilemektedir. Bizde bu önemli çalışmaları sektörün satış ayağındaki temsilcileri olarak çok yakındandan takip etmekteyiz.

İş Hayatınızda Önemli rolü olan Tek Kullanımlık Giysiler konusunda Pigem Pazarlama olarak katkımız olabilecekse ne mutlu bize. Hayırlı, Sağlıklı ve Kazasız bir iş hayatı Dileriz.

Pigem Pazarlama Teknik Tekstil San Ve Tic Ltd Şti

Son Güncelleme : 20.11.2017 09:49:24

1 2 3 4 5--- 59 60 61 Sonraki