TRANSFER BASKI

Promosyon ürünlerin içinde oldukça çeşitli ürünler bulunmaktadır. Ürünlerden bir çoğu da giyim ve tekstil ürünlerinden oluşur.

Giyim oldukça etkili bir reklam aracıdır. Çünkü bir şapkayı kullanan kişi gittiği her yerde şapkadaki reklamı da yanında taşır ve her adım attığı karede o promosyon şapka ürünündeki markanın da reklamını yapmaya devam eder. Bir yerde mola veren ve yemek yiyen kişi şapkasını çıkarıp masaya yanına da koysa şapka hala reklam yapmaya devam etmektedir. Bu yüzden de promosyon ürünler arasında en etkili olanlardan biridir şapkalar.Çeşitli şapka modellerimizden istediğiniz renk seçenekleri ile promosyon amaçlı kullanabilir ve markanızın logosundan telefon numarası mail adresi gibi çeşitli bilgileri istediğiniz şekilde baskı olarak uygulayabiliriz. 1. sınıf kalitede kumaşlarda, terekte altı dikişe sahip ve ter bandı bulunan çeşitli şapka modellerimiz mevcuttur.

Promosyon ürünlerde baskı kalitesinden çok baskının türünün doğru seçilmesi önemlidir. Transfer baskı tekniği press sistemi ile kağıdı şapka, tişört, mont-yelek gibi giyim ürünleri üzerine hızlı bir şekilde transfer eden baskı teknolojisine verilen isimdir.Bu baskı tekniği transfer baskı kağıdır vasıtasıyla gerçekleşmektedir.

Son Güncelleme : 13.11.2017 08:20:18

1 2 3 4 5--- 59 60 61 Sonraki