SOKAK MODASI 2017-2018 ÖNERİLERİ

Günlük Sokak Modası Kış

Günlük giyim çok ama çok önemlidir. Çünkü her gün tekrar eder şekilde giyiniriz bunun içinde daha yerli yerinde parçalar seçmeliyiz işte size bir öneri.
2018 Kış Tayt Modası
Taytlar son birkaç yıldır çok popülerdi bu trend yükselerek devam ediyor. Bu sonbahar ve kış için kesinlikle gardırobunuzda birkaç tane kalın taytlar yerleştirin. Taytla oluşturuşan stiller gittikçe artacak, bunu moda haftalarındaki sokak fikirlerinden dolayı söylüyoruz. Birçok tasarımda hep tayt vardı.
Harika Bir Öneri İsteyenlere
Kışın kendini iyice gösterdiği zamanlarda katlı bir şekilde giyinmek size her açıdan avantaj sağlayacaktır. Özellikle aksesuar parçalarını kullanarak bu güzel mevsimde sokakları ısıtabilirsiniz. Atkı, taşlı çizme ve çanta olmazsa olmaz sokak aksesuarlarıdır. Bu üç aksesuar parçası ile giyim şeklinizi oluşturabilirsiniz.
Bayan Sokak Modası
Gri renkli kabanlara oluşturulan koyu renkler müthiş uyum sağlıyor. Bunun yanında boğazlı parçalarla eşleştirmeler mevsime çok uygun bir tarz oluşturmaktadır.
Sonbahar İçin Sokak Modası
Sonbahar bir geçiş mevsimidir. Bu mevsimde daha dikkatli kıyafet tercihleri yapmalıyız. Aşağıda sizin için seçtiğimiz sonbahar bayan stilini çok beğeneceksiniz.
Kalın İri Örgülü Hırka Modası
Kalın renkli uzun örgüler dikkat çekici olmakla beraber bayanlara çok yakışıyor. Kış günleri için bulunmaz bir stil diyebiliriz. Bu tarz hırkaları sokaklarda çok fazla göreceğiz diyebilirim.
Sokak Modası 2018
Kendi tarzımı sokağa nasıl yansıtabilirim diye düşünüyorsanız moda haftalarından esinlenerek oluşturulan bu kısa etekli stili oluşturabilirsiniz. Soğuk havalar için uygun bir görünümle sokağa çıkmak şıklık simgesidir. Ayrıca canlı renklerden parçalar bulundurmak da sizi daha görünür hale getirecektir.
New York Moda Haftası Sokak Stilleri
Defilede sunulan sokak stili önerilerinden bir tanesiydi. Bu giyim tarzını incelersek koyu renkli bir öneri idi. Kış günleri giydiğiniz parçalar sizi sıcak da tutması gerekir. İşte bu öneri ile mevsime uygun şekilde de giyinmiş olacaksınız.
Yırtık Kot ve Deri Ceket Sokak Stili
Sokak modasının olmazsa olmaz parçası yırtık kotlardır. Eğer sizlere kotsuz bir sokak stili sunuyorsa gerçekten orada büyük bir eksilik var demektir. Hem rahat hem de spor tarzda bir sokak tarzı oluşturmak istiyorsanız bu önerimizden ilham alabilirsiniz.
Zarif Kürklerle Sokak Görünümü
Biraz klasik gibi gelebilir size ama bütün moda defilelerinde sıklıkla gördüğümüz fikir zarif hafif tüylü kürklerdi. Kürkünüzü kısa etek, topuklu çizme ile birleştirerek çok havalı görünebilirsiniz.

Son Güncelleme : 9.03.2018 15:39:55

1 2 3 4 5--- 59 60 61 Sonraki