PROMOSYON TEKSTİL

Temelleri 2011 yılında atılan Pigem Pazarlama Teknik Tekstil San. Tic. ltd. Şti. , Türkiye`de tekstil promosyon sektörünün lider ve öncü şirketlerindendir. Pigem Pazarlama, 382 personeli , modern makine parkuru ve 5000 metrekare kapalı , alanı ile iç piyasaya olduğu kadar ihraç piyasalarına da çalışmaktadır. İşletmenin kapasitesi yıllık yaklaşık 5 milyon adettir. Şirket, üretiminin %90 ını yerli piyasaya sunmaktadır. %10 luk kısmını da yurtdışına ihraç etmektedir.
Pigem Pazarlama ; 6 ana bölümden oluşmaktadır:
1)Modelhane; siz müşterilerimizden gelen talepler üzerine uzman bir ekipten oluşan kadrosunda ki modelist, modelist yardımcısı,model makine ustası ve yardımcılarından oluşan ekibiyle tekstil promosyonda çığır açan tasarımlar ve modeller hazırlamaktadır.
2)Kesimhane; kumaşların gerekli kontrollerden geçildikten sonra kesiminin gerçekleştirildiği bölümdür. Kesimhanemizde günlük örme grubu olarak 40.000 adet,dokuma grubu olarak günlük 20.000 adet kesim kapasitelerine sahiptir.
3)Baskı;gönderdiğiniz logo ve görseller grafik ve tasarım ekibimizin kontrolunden geçip gerekli ölçü bilgilerine ayarlanarak kalıphaneye verilir kalıphanede kalıpları hazırlandıktan sonra Türkiye de kullanılan son teknoloji makinalarda işlem görmektedir.Baskı kapasitemiz 15.000 ve 20.000 arasında gerçekleşmektedir.
4)Dikim;Kesimden,baskı veya nakıştan çıkan ürünlerin müşteri istekleri doğrultusunda kullanıma uygun hale getirilmesi işlemlerinin yapıldığı bölümdür.Dikim atölyemizde teknolojiye uygun otomatik sistemli makinalar bulunmaktadır.Atölyemizde günlük 5000 ile 10000 adet arasında üretim gerçekleştirmektedir.
5)Kalite Kontrol Ekibi ;Bu bölümde işlem gören ürünlerin kullanım şartlarına uygunluğu süreç kontrol ekibi tarafından sistematik olarak dahili veya tarafsız laboratuarlarda test edilmekte ve uygun ürünler müşterilere sunulmaktadır.
6)Ütü ve Paket;Burada da kalite kontrol ekibinden çıkan ürünler tek tek ütülenip,jelatinlere yerleştirildikten sonra müşterilerin isteği doğrultusunda asortili olarak kolilere yerleştirilir.Kolilerin üzerinde gerekli olan koli üstü bilgisi ve sevk adresleri yapıştırılarak çeki listeleri ile birlikte sevk edilmeye hazır hale gelir.Günlük kapasitemiz 10.000 adedi bulmaktadır.

Son Güncelleme : 23.01.2018 13:05:32

1 2 3 4 5--- 59 60 61 Sonraki