ANADOLU GRUP

Anadolu Grubu’nun otomotiv alanında faaliyet gösteren Anadolu Motor, 50 yıldan fazladır motor üretim ve pazarlama tecrübesiyle ve birinciliğiyle sektörün öncü firmaların dandır. Lombardini lisansı ile başlamış olan motor üretimini kendi markası “ANTOR”la devam eden Anadolu Motor, aralarında İtalya’nın da bulunduğu 50’ye yakın ülkeye satış yapmaktadır.

Anadolu Motor, üretimini yaptığı ANTOR markalı motorların yanı sıra, üretim ve ithalatını gerçekleştirdiği çapa makineleri, motopomplar, benzinli ve dizel motorlu jeneratörleri kapsayan geniş ürün portföyünü ANTRAC markası ile sunarken HONDA Güç Ürünleri, HONDA MARINE dıştan takma deniz motorları ve LOMBARDINI dizel motorların da distribütörlüğünü sürdürmektedir.
2017 senesinde Anadolu Motor ve İtalyan Argo Tractors ortaklığı ile kurulmuş olan Anadolu Landini firması ise hem Landini markalı traktörlerin distribütörlüğünü, hem de 50-75 beygir gücü olan modellerini Türkiye’deki üretimini sunmaktadır.
İleri teknolojiyi kullanarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı ele alan Anadolu Motor Türkiye’nin 81 ilinde 200 bayi ve 400 anlaşmalı servis ile hizmet sunmaktadır.

Son Güncelleme : 8.01.2018 17:10:25

1 2 3 4 5--- 59 60 61 Sonraki